ŠIMI Catering
komplexní zajištění cateringu pro Vaše akce

Fotogalerie   Reference   Cateringový slovník

Společnost ŠIMI GASTRO se zároveň zabývá poskytováním cateringových služeb a to na území celé České republiky. Naším cílem je nabídnout komplexní služby a připravit každou akci „na klíč“ dle požadavku klienta. Preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi. Naše portfolio služeb v oblasti cateringu zahrnuje přípravu snídaní, zahradních párty, rautů, koktejlů, prezentací firem a banketů. Nezajišťujeme jen catering- na přání klientů připravíme také kulturní, hudební a zábavné programy , zkrátka na co si vzpomenete. Naším cílem nejsou pouze cateringové akce velkého a rozsáhlého významu, protože i malá firemní či rodinná oslava má své jedinečné kouzlo. Je pro nás především důležitá spokojenost zákazníka a jeho návrat v budoucnosti.


Nabídku cateringových služeb zpracováváme bezplatně podle přání zákazníka, samozřejmostí jsou také bezplatné konzultace a poradenský servis. Standartně zajišťujeme bankety, rauty, koktejly, bufety, coffee breaky, zahradní párty a další společenské akce. Pomůžeme Vám s výběrem vhodných prostor, zajistíme doplňkovou výzdobu, poradíme se sestavením jídelního i nápojového menu.


Nabízíme cateringový full service - plánování, přípravu i samotnou realizaci cateringových akcí na klíč...:

Na přání zajišťujeme rovněž:

Chystáte malou rodinnou oslavu nebo párty a nevíte si rady nebo byste si jen přáli mít více času na své hosty…….?

Zapůjčíme Vám šéfkuchaře pro cca 15 osob v hodnotě 15.000,-Kč, který s Vámi předem domluví účel akce, sestaví menu,vybere a nakoupí všechny suroviny, vše připraví a naservíruje Vám u Vás doma.

Cena zahrnuje nákup do 6.000,-Kč, cestovní výdaje, pronájem nutného inventáře

Catering - doplňkové služby: