ŠIMI Catering
komplexní zajištění cateringu pro Vaše akce

Fotogalerie   Reference   Cateringový slovník

Společnost ŠIMI GASTRO se zároveň zabývá poskytováním cateringových služeb a to na území celé České republiky. Naším cílem je nabídnout komplexní služby a připravit každou akci „na klíč“ dle požadavku klienta. Preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi. Naše portfolio služeb v oblasti cateringu zahrnuje přípravu snídaní, zahradních párty, rautů, koktejlů, prezentací firem a banketů. Nezajišťujeme jen catering- na přání klientů připravíme také kulturní, hudební a zábavné programy , zkrátka na co si vzpomenete. Naším cílem nejsou pouze cateringové akce velkého a rozsáhlého významu, protože i malá firemní či rodinná oslava má své jedinečné kouzlo. Je pro nás především důležitá spokojenost zákazníka a jeho návrat v budoucnosti.


Pošlete nám poptávku

+420 731 448 920Nabídku cateringových služeb zpracováváme bezplatně podle přání zákazníka, samozřejmostí jsou také bezplatné konzultace a poradenský servis. Standartně zajišťujeme bankety, rauty, koktejly, bufety, coffee breaky, zahradní párty a další společenské akce. Pomůžeme Vám s výběrem vhodných prostor, zajistíme doplňkovou výzdobu, poradíme se sestavením jídelního i nápojového menu.


Nabízíme cateringový full service - plánování, přípravu i samotnou realizaci cateringových akcí na klíč...:

Na přání zajišťujeme rovněž:

Chystáte malou rodinnou oslavu nebo párty a nevíte si rady nebo byste si jen přáli mít více času na své hosty…….?

Zapůjčíme Vám šéfkuchaře pro cca 15 osob v hodnotě 15.000,-Kč, který s Vámi předem domluví účel akce, sestaví menu,vybere a nakoupí všechny suroviny, vše připraví a naservíruje Vám u Vás doma.

Cena zahrnuje nákup do 6.000,-Kč, cestovní výdaje, pronájem nutného inventáře

Catering - doplňkové služby:

Catering - kontakty

+420 731 448 920


Poptávkový formulář


* Povinné údaje

Zákazník svým podpisem uděluje souhlas obchodní společnosti ŠIMI GASTRO, s.r.o., IČ: 28162935, se sídlem Praha 8, Famfulíkova 1147/5, PSČ 182 00 (dále jen „ŠIMI GASTRO"), se zpracováním uvedených osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely marketingu společnosti ŠIMI GSTRO. Zákazník současně vyslovuje souhlas s tím, aby ŠIMI GASTRO zasílalo zákazníkovi obchodní sdělení v elektronické podobě ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách a novinkách společnosti. Tento souhlas se uděluje na dobu neurčitou a zákazník je oprávněn svůj souhlas kdykoli písemně odvolat na adrese: ŠIMI GASTRO s.r.o., Praha 6 – Břevnov, Bělohorská 241/79, PSČ 169 00, nebo emailem na mailing@simigastro.cz