Zveme Vás
do restaurantu Cesta Časem

Restaurace se nachází ve starých Dejvicích na Praze 6 mezi Vítězným náměstím a Hanspaulkou v poklidném prostředí mimo dosah městského ruchu. V létě roku 2008 byl objekt po rekonstrukci opět uveden do provozu a i Vy v něm můžete nalézt zajímavé prostory v podobě malých salónků pro cca 20 –30 osob, které jsou vhodné k pořádání různých akcí. K tomu všemu Vám napomáhá tým zkušených kuchařů a profesionální personál, který Vám nabídne vybrané pokrmy a výběr z českých i zahraničních vín, ale i jiných lahodných nápojů.


Celá prezentace
restaurantu Cesta Časem.


V době obědů nabízíme široký výběr z báječných, rychlých a tolik žádaných levných hotovek. Nedílnou součástí restaurace Cesta Časem je i rozlehlá letní zahrádka s košatými kaštany a 65 příjemnými místy k posezení, vhodná též k pořádání slavnostních hostin, rautů, svateb, firemních večírků a rodinných oslav. Zajímavým zpestřením těchto akcí jsou speciality připravované na grilu přímo před VaŠIMI zraky. Na vyžádání připravíme a zašleme nabídku podle Vašich přání.

Zaparkovat můžete přímo před restaurací na přilehlém parkovišti.

Ideální spojení je městskou hromadnou dopravou, a to autobusem č. 131 ze stanice "Hradčanská“ do stanice "SANTINSKÉ NÁMĚSTÍ“ nebo krátkou procházkou ze stanice metra "Dejvická", Praha 6.

Restaurant Cesta Časem - kontaktní údaje:

Na Kocínce 210/3
Praha 6 - Dejvice
160 00

Restaurace je otevřena denně od 11:00 - 24:00

Tel:/fax: +420 233 320 367
Mobil: +420 739 016 060
e-mail: info@cestacasem.cz
www: www.cestacasem.cz


registrační formulář